Zajímá vás, jak přinášet světu evangelium uměním? Nebo je pro vás evangelium uměním? Či dokonce měníte v evangelium svůj um?

www.galeriecm.eu

ARCHIV VÝSTAV

Galeriecm na web11V prostorách prvorepublikového ústředního kostela Evangelické církve metodistické v samém srdci Prahy nabízíme zdarma realizaci střednědobých výstav (2 - 3 měsíce) s obsahem biblické zvěsti. Rádi bychom otevřeli naše prostory pro všechny umělce, v jejichž díle je jiskra Ducha Svatého, jenž oživí tyto prostory a bude i pro přicházející lidi inspirací. Zároveň se naskýtá možnost uspořádat vernisáž či jinou bohulibou akci spojenou s výstavou.

Do prostor chodby v přízemí a v 1. patře se nejlépe hodí velkoformátová díla s jedním rozměrem alespoň 70 cm. Prostoru je hodně a obrazy či instalace mohou v obou patrech volně dýchat. Pronájem zázemí/místností pro vernisáže je zpoplatněn (pokud není s Ústředím ECM domluveno jinak) a časově omezen (nesmí kolidovat s jinou akcí).

Prostory pro výstavy nejsou hlídané, nemůžeme zaručit 100% nedotknutelnost vystavených děl, avšak vstup je monitorován a otvírá se po zazvonění na recepci Ústředí ECM. Prostory jsou přístupné ve všední dny cca od 8:00 do 17:00, o víkendech během bohoslužeb.

Kurátor výstav: Ralf Mošt, 773 662 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SOUČASNÁ VÝSTAVA

 Komenský 2020 galeriECM ctverec   
01
 02    03
04
05

 

 

O autorech

    Projekt Komenský 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

­