Galeriecm na web11

V prostorách prvorepublikového ústředního kostela Evangelické církve metodistické v samém srdci Prahy nabízíme zdarma realizaci střednědobých výstav (3 měsíce). Rádi bychom otevřeli naše prostory pro všechny věřící či hledající umělce, v jejichž díle je jiskra Ducha Svatého, jenž rozjasní a oživí tyto prostory a budou i pro přicházející lidi inspirací. Zároveň je tu možnost uspořádat vernisáž či jinou bohulibou akci spojenou s výstavou.

Do prostor chodby v přízemí a v 1. patře se nejlépe hodí velkoformátová díla s jedním rozměrem alespoň 70 cm. Prostoru je hodně a obrazy či instalace mohou v obou patrech volně dýchat. Pronájem zázemí/místností pro vernisáže je zpoplatněn (pokud není s Ústředím ECM domluveno jinak) a časově omezen (nesmí kolidovat s jinou akcí).

Prostory pro výstavy nejsou hlídané, nemůžeme zaručit 100% nedotknutelnost vystavených děl, avšak vstup je monitorován a otvírá se po zazvonění na recepci Ústředí ECM. Prostory jsou přístupné ve všední dny cca od 8:00 do 17:00, o víkendech během bohoslužeb.

 

DSC 0180Cristo del RiscoDSC 0174

­