Zajímá vás, jak přinášet světu evangelium uměním? Nebo je pro vás evangelium uměním? Či dokonce měníte v evangelium svůj um?

www.galeriecm.eu

ARCHIV VÝSTAV

Galeriecm na web11V prostorách prvorepublikového ústředního kostela Evangelické církve metodistické v samém srdci Prahy nabízíme zdarma realizaci střednědobých výstav (2 - 3 měsíce) s obsahem biblické zvěsti. Rádi bychom otevřeli naše prostory pro všechny umělce, v jejichž díle je jiskra Ducha Svatého, jenž oživí tyto prostory a bude i pro přicházející lidi inspirací. Zároveň se naskýtá možnost uspořádat vernisáž či jinou bohulibou akci spojenou s výstavou.

Do prostor chodby v přízemí a v 1. patře se nejlépe hodí velkoformátová díla s jedním rozměrem alespoň 70 cm. Prostoru je hodně a obrazy či instalace mohou v obou patrech volně dýchat. Pronájem zázemí/místností pro vernisáže je zpoplatněn (pokud není s Ústředím ECM domluveno jinak) a časově omezen (nesmí kolidovat s jinou akcí).

Prostory pro výstavy nejsou hlídané, nemůžeme zaručit 100% nedotknutelnost vystavených děl, avšak vstup je monitorován a otvírá se po zazvonění na recepci Ústředí ECM. Prostory jsou přístupné ve všední dny cca od 8:00 do 17:00, o víkendech během bohoslužeb.

Kurátor výstav: Ralf Mošt, 773 662 016, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

SOUČASNÁ VÝSTAVA

 Komenský 2020 galeriECM ctverec   
01
 02    03
04
05

 

 

O autorech

    Projekt Komenský 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

­