Rss

V září se koná farní výlet na zámek Konopiště

26.8.2016

Sejdeme se v sobotu 17. září v 11 hodin na Konopišti. Místo srazu bude ještě upřesněno. Doprava z Prahy vlakem, případně po osobní domluvě autem. Obědvat budeme společně – to, co si vezmeme s sebou.

Přijďte na kurz Alfa!

23.8.2016

Srdečně Vás zveme na kurz Alfa. Začíná úvodním večerem ve středu 14. září 2016. Kurz Alfa je krátkým praktickým úvodem do křesťanské víry a pochází z Anglie. Dosud proběhlo více než 60 tisíc kurzů ve 167 zemích světa a zúčastnilo se jich více než 18 milionů účastníků. Je určen především těm, kdo se chtějí seznámit se základním obsahem křesťanské víry. Je ale i pro nové křesťany nebo pro ty, kdo si základy víry chtějí osvěžit. Součástí kurzu je i sobotní setkání s obědem.

Kurz bude veden hostitelským týmem. Každý večer (vždy ve středu, od 14. září do 23. listopadu 2016) bude začínat v 18:00 večeří, pokračuje promluvou na dané téma a následně diskusí, v níž hosté mohou téma večera dále rozvinout, po-dělit se o své zkušenosti.

Večeře i vstup je zdarma – budete našimi milými hosty.

Kurz proběhne v klubovně v 1. patře kostela Evangelické církve metodistické v Praze 2, Ječná 19. Tramvajová zastávka Štěpánská (4,10,16, 22), metro B – Karlovo náměstí.

Přihlásit se můžete telefonicky (i SMS) na čísle 774 116 298 (telefon na pomocnici farářky Venuši Černou – prosíme, ve všední den volejte jen mezi 16:00 a 21:00), nebo mailem (praha2@umc.cz). Můžete se přihlásit na celý kurz nebo jen na úvodní večer.
Prosíme, rezervujte si místo nejpozději den předem, počet míst je omezen. V případě naplnění kapacity kurzu budete vyrozuměni.

Těšíme se na setkání s Vámi.
Za přípravný tým Ivana Procházková

 

Pravidelné aktivity přes léto

30.6.2016

V červenci a v srpnu se pravidelně scházíme pouze k nedělním bohoslužbám – vždy od 9.30 hodin. Další aktivity (biblické hodiny, setkávání seniorů…) se rozběhnou opět až od září.

Zveme vás na koncert do Sedlčan

30.6.2016

V rámci English Campu vystoupí americká křesťanská kapela Divine Attraction. Koncert se uskuteční v úterý 19. července na faře v Sedlčanech, vstup je zdarma. Každý je srdečně zván! Více informací o kapele najdete na www.divineattraction.net.

Sedlčanský English Camp je za dveřmi!

30.6.2016

Stále je možnost sebe nebo své dítě přihlásit na příměstský English Camp v Sedlčanech. Více informací a přihlášku najdete na www.englishcampsedlcany.cz. Mohou se přihlásit i maminky s předškolními dětmi.